HİZMETLERİMİZ Uluslararası Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

%100 müşteri memnuniyeti, kalite standartları ilkelerine uygun servisi ve dünya çapında iş ortakları sayesinde Komple – Parsiyel uluslararası karayolu taşımalarında ithalat ve ihracat firmalarına hizmet vermekteyiz.

Detay

Havayolu Taşımacılığı

Minimum kargolardan Charter taşımacılığına kadar tüm hava kargo talepleriniz için özel hizmet olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.


Detay

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya genelinde geniş network ağımızın yardımı ile sonuç odaklı ihtiyaçlara uygun şekilde denizyolu sevkiyatlarınızda tüm süreç gereksinimlerini ve taleplerini gerçekleştirmekteyiz.

Detay

Demiryolu Taşımacılığı

Ülkemizde, gelişmiş batı dünyasının temel taşıma modellerinden en önemlisi olan demiryolu taşımacılığı konusunda da BL GLOBAL LOJİSTİK demiryolu taşımacığı firmalarının başında gelmekte ve natif taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Detay

Ağır Yük Taşımacılığı

Avrupa ülkelerine planladığımız tüm ithalat ve ihracat taşımalarınızda ağır yük – proje taşımacılığı ve gabari dışı lowbed sizlere en kaliteli ve en uygun imkanları sunmaktayız.

Detay

Proje ve Dökme Yük Taşımacılığı

Standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır.


Detay

Fuar Taşımacılığı

Yurt dışında düzenlenen fuarlarda kişilere ve kurumlara yönelik sunulan bir hizmettir.


Detay

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir

Detay

Frigo Taşımacılık

Frigorifik taşıma adını da verdiğimiz ürün taşımasına bağlı olarak, soğuk veya donmuş sıcaklığını korumak üzere tasarlanmış taşıtlarla yapılan nakliye biçimdir.

Detay

Yurtiçi Taşıma

BL GLOBAL olarak İstanbul içi ve şehirler arası komple ve parsiyel taşıma hizmeti sunmaktayız.


Detay

Hand Carry

Max 100 kg olacak şekilde acil statüsünde gelmesi gereken ürünlerinizin istenilen termine göre varışını gerçekleştiriyoruz.


Detay

Express Hizmetler

Minivan – ekspres (Çift şoför araç planı) vb. hizmetlerle hızlı servis imkanı yaratabiliriz.


Detay

Tüm global gönderim ihtiyaçlarınıza fiyat teklifi almak için bize ulaşın.